Kiss me slowly - 33.díl

16. january 2013 at 18:21 | Márč |  Kiss Me Slowly
Další díl pro mé muchachos :3 :D
| Autor: Márč | Web: originiall.blog.cz | Kiss me slowly | 33.díl | 16. ledna 2013 |
,,J-jaké spojení?" zeptala jsem se. Louis nadzvedl obočí, jako bych si z něho měla dělat srandu, jenž nebere konce.

,,Hádej." odfrkl si. V tom mi došlo, že myslí zábavnou hru pod peřinou, která se naskytla před dobou ledovou. Sklopila jsem zrak a až po uši zrudla v návalu trapnosti. Došla mi ještě jedna věc, že ví o puse, jenž jsem dostala od krakatice stojící vedle mě.
,,O tom taky vím." probodával nás pohledem. Polkla jsem, když mi došlo, že slyšel i tohle. Místo toho, abych vypadala jako rajče jsem se začala pomalu rozčilovat. Proč mi leze do hlavy? Copak to někdo dělá? NE, tak ať s tím přestane on.
,,Nemůžu." špitl.
,,Tak a dost, mám toho plné zuby, přestaň mi šacovat mozek." sykla jsem. On však pokrčil rameny. Dělal si srandu, místo toho, aby mě pokáral za nevhodné chování alias líbání s mlčícím křenem. Pooh už otvíral pusu, kterou chtěl znovu odpovědět na otázku, jenž jsem ani nepoložila.
,,Opovaž se." ukázala jsem výhružně prstem. Zajímalo by mě jestli to dokážu taky.
,,Jistě, že to dokážeš taky" ozvalo se v mé hlavě.
,,Sakra Louisi, přestaň a ignoruj mou palici."
,,Promiň, ale baví mě to a navíc tohle tě potrestá." mrkl.
,,Ty jsi kretén víš to?"
,,Nemluv takhle se mnou, jsem starší."
,,Ale ne vyspělejší."
,,Nekecej prcku."
,,Nebudu se s tebou telepaticky hádat, konec." v této chvíli mě napadla jediná věc a to ústup, prostě a jednoduše jsem opustila tohle otřesné pole plné pokrytců a dostala se do velké síně rodiny. Opravdu jsem byla z našeho myšlenkového rozhovoru vedle. Myslí si, že jsem jeho majetek? Jo možná i jsem, tak trochu, ale přeci normální lidé to řeší řečí a ne 'bubu jsem v tvé hlavě, pojď si se mnou povídat' to je otřesné.

SÍDLO RODINY DARKNESSOVÉ:
,,Za dva dny je úplněk otče." klečel před svým rodičem nejstarší syn. Daryl. Vousatý, statný a rozhodně nebojácný kluk, kterému mohlo být kolem dvaceti.
,,Hned ráno zaútočíme, nebudou to čekat." objevil se vedle svého bratra další z dětí velkého muže Darknesse.
,,Daryle, Joshi běžte to oznámit našim hostům." pokývl. Bratři zmizeli za několik sekund. Na rameni postaršího upíra se objevila křehoučká ruka, kterou sám semkl do té své. Pohlédl nad sebe a spatřil svou ženu, Jane.
,,Nemusíme s nimi bojovat Williame." zkusila mu domluvit, už po několikáté za tento den.
,,Přestaň to dokola opakovat, své slova myslím vážně a své rozhodnutí nezměním." vyřkl tvrdohlavě. Žena jen zavrtěla nevěřícně hlavou a vysmekla se z jeho sevřené dlaně. Bylo jasné, že do bitvy ji nikdo nedostane.

POHLED HOLLY:
S hlubokým nádechem jsem se probrala z transu. Ležela jsem na pohovce v obývacím pokoji, přede mnou na stoličce seděl Louis s hlavou v dlaních. Neměl tušení, že jsem se už probrala, i když moje lapání po vzduchu mu mohlo poradit.
,,Mám ji odpustit nebo nemám." zaslechla jsem slabí hlásek v mé hlavě. ,,Líbala se s ním, minulost se opakuje." pokračoval. Chtěla jsem zasáhnout, a však poslední slova mě zarážela. Jak to myslí, že se minulost opakuje? ,,Co, když se neudržím a ublížím jí? Nesmí to dopadnout jako s El, nesmí." s otevřenou pusou jsem zírala na slušného klučinu, který se mi právě přiznal.
,,To ty jsi zabil svou přítelkyni." vyjekla jsem zmateně. Pooh se leknutím napřímil. ,,Zayn s ní něco měl a tvoje pocity nezůstali na uzdě." sedla jsem si naproti němu. ,,Proměnil ses, byl úplněk." začalo se to ve mně mísit, překypovalo to. ,,On tě jen chránil, hodil veškerou vinu na sebe, to kvůli tobě ho všichni nesnáší, zatím co ty jsi svatoušek." pozoroval mě, přičemž držel pusu a jen mlčky přihlížel na krutou realitu. ,,Všichni ho nesnáší, ale on vlastně nic neudělal." sklopila jsem hlavu.
,,Nech mě to vysvětlit." zkusil.
,,Nepotřebuji nic vysvětlovat Pooh, právě jsem se všechno dozvěděla, teď můžu čekat, kdy se naštveš a jednoduše popravíš."
1. Právě teď jsem to ještě víc zamotala, kdo to chce rozmotat? :D
2. Co bude podle vás v příštím díle? Kdo bude nejblíže dostane věnování :3 :D
3. Strašně často mi píšete nějaké otázky a já se je snažím vyhovět, všimli jste si toho? :D
 

10 people judged this article.

Comments

1 joker-millie joker-millie | 16. january 2013 at 18:37 | React

1.) Já jsem OK. :D Mám v tom přehled. :) Ale tak, jako mohla by jsi něják. :D
2.) Takže se s ním trošku pohádá. :D Přeběhne tam Zayn aby je sklidnil. Pak jím řekne, co viděla ohledně Darknessových. :D Potom můžou trénovat na zápas :D A možná ještě někdo příjde? :D
3.) Jasně! :DDDD Jsi strašně hodná dušička :DDD

S očekáváním další povídy, a láskou, tvá Joker-Millie! :DDDD

2 Danielle. Danielle. | 16. january 2013 at 20:14 | React

O.o Pooh zabil El!:O Nee.. Víš že od té doby co čtu tuhle povídky a nazvala si Louise Pooha tak mu tak říkám taky?:3

3 Bebs Z Bebs Z | Web | 16. january 2013 at 21:04 | React

Wow. K ničomu inému sa asi nedostanem. Dokonalé.
1) Ja v tom mám takisto celkom prehľad ...
2) Tak podľa mňa bude chcieť Holly odísť, ale Pooh sa ju bude pokúšať zastaviť. Potom možno príde Zayn a spolu s Louisom ju donútia odtať, pretože sa blíži spln ... A ďalej neviem. Na to, aby vzpukla vojna je ešte skoro ... Ale možno sa na ňu začnú pripravovať ... neviem, vážne neviem.
3) Všimli :D :D a ďakujeme :D aspoň už chápem to spojenie :D lebo sa mi to trochu nezdalo, že louis vidí do jej hlavy, ale ona do jeho nie :D :D ďakujeme krásne, si zlatíčko ;-)

4 Bebs Z Bebs Z | Web | 16. january 2013 at 21:04 | React

Ou, inak, ten koniec je skvelý :D :D

5 PoPPy PoPPy | Web | 17. january 2013 at 18:48 | React

Ahoj jen jsem ti chtěla říct že se přesouvám na jiný blog..Tak kdyby jsi mě ještě na tom novém blogu vzala do Wardrobe ale jestli ne tak to chápu.Promiň ale chtěla jsem nový název blogu:)Promiň za zprávu.

6 mrs.FIX mrs.FIX | Web | 18. january 2013 at 17:10 | React

1. Ani ne, takhle je to ideální :) Jen víc motej ;)
2. Takže ... Lou teď, po tom co mu to řekla, tak trochu vybouchne a Holly uteče. Pak s ním odmítne mluvit, no vlastně s nikým. Pak příjde úplněk a bude to už toal v p*či. :D
3. Ani ne O:DD

7 Albertled Albertled | Email | Web | 5. june 2018 at 13:46 | React

The men's prostate is central to the part of a male's reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate is situated just while watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, in most cases really miserable and inconvenient for the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.

Prostate infection, also known as prostatitis, is easily the most common prostate-related problem in men younger than 55 years old. Infections with the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common coming from all varieties of prostate infection. It is due to bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition of the particular defect inside gland and the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be due to trauma to the urinary tract or by infections received from the rest from the body. A patient may go through testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal from the prostate defect as well as the employment antibiotics and NSAIDs to treat the inflammation.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not even to determine what causes these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate diet is important. These are some from the actions to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for overall health and it'll also keep the urinary track clean.

2. Some studies claim that a few ejaculations a week will help to prevent prostate cancer.

3. Eat red meat moderately. It has been shown that consuming over four meals of beef per week will heighten the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most important measure to adopt to make sure a proper prostate is to select regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you must opt for prostate examination one or more times per year.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement