Let It Be - 4. Díl

17. august 2012 at 12:24 | Márč
Pokud tam jsou chyby tak to moje vina není. :D já nejsem ta co to má nastarost opravovat. :D jinak dneska čekejte IMYFAR. :)
| Autor: Márč & Jája | Web: originiall.blog.cz | Let it be | 4.díl | 17. srpna 2012 |
"Harry, jdu se napít. Jdeš se mnou?" zakřičela jsem na něj. Harry mě chytl za ruku a šli jsme zpátky do VIP zóny. Sedli jsme si ke klukům, kteří probírali nějaký sport.

Podle toho co jsem zaslechla si myslím, že to byl fotbal. Napila jsem se vody a poslouchala kluky. Po chvilce se do hovoru zapletl i Harry a já jsem jen koukala po lidech v klubu. Jakmile jsem si prohlídla VIP lidi, tak jsem se přidala v rozhovoru ke klukům. Mám ráda sport hlavně fotbal a hokej. Kluci trošku vyjeveně koukali, ale já to nějak neřešila. Asi po hodině dohadování, kdo je nejlepší hráč jsem začala být celkem dost unavená. Podívala jsem se na mobil kolik je hodin. Bylo za deset minut tričtvtě na dvanáct.
" Harry." zaťukala jsem Harrymu na rameno, a on se otočil.
"Ano?" zeptal se mě.
" Jsem unavená, nepůjdeme už na hotel?" zeptala jsem se Harryho a mezitím jsem pokukovala po Liamovi, protože vypadal, že je asi stejně unavený, jako já.
" Jo jasně jen to řeknu klukům a půjdeme." řekl a usmál se na mě. Když to řekl klukům, tak se k nám přidal ještě Liam a Zayn. Louis a Niall tam zůstali, ale po chvilce, co jsme vyšli z klubu spíš vyběhli za námi. Pomalu jsme šli k autu. Cestou na kluky pokřikovaly fanynky, aby se s nimi vyfotili nebo, že chtějí podpis. Já jsem se je snažila ignorovat, protože jsem byla unavená a těšila jsem se do hotelu na postel.
K hotelu jsme se dostali docela rychle, i když se tam snad půl hodiny vybavovali s náctiletými dívkami. Vystoupila jsem a cupitala k hlavnímu vchodu. V hale se to stále hemžilo lidmi, turisty, možná i nějakými celebritami, které jsem ovšem teď nezahlédla. Pospíchala jsem k výtahu, u kterého stálo asi 10 lidí. Povzdechla jsem si. Nakonec jsem se rozhodla jít po schodech. Sice to bude fuška, ale je to lepší než se mačkat s divnými lidmi ve výtahu. Tak jsem začala pomalu stoupat do patra, kde jsem měla s Harrym pokoj. Asi po pěti minutách jsem konečně vylezla do patra, kde sídlil náš pokoj. Vzala jsem za kliku. Zamčeno. Zaklela jsem. Zapomněla jsem, že kartu do pokoje má Harry, který se potuluje někde venku. Po schodech už nejdu, tam mě nikdo nedostane. Výtahem se nikam nedostanu, nebudu se tam mačkat s nějakými lidmi. Asi budu muset na něj počkat. Tak jsem se svezla k zemi podél zdi a čekala, až se laskavě ukáže. Chvilku jsem seděla, ale za chvilku mě začal bolet zadek, tak jsem si dřepla. Pak mě začaly dřevěnět nohy. Tak to už jsem byla v koncích.
"Kde k sakru je tak dlouho?" ptala jsem se sama sebe. Samozřejmě jsem si nedokázala odpovědět, tak jsem začala přecházet po chodbě. Sem a tam. Tam a sem.
"Co tu děláš?" ozval se známý hlas. Prudce se mé tělo otočilo za tónem hlasu, který jsem znala jen chvíli, ale přesto už dobře.
" Čekám, až se uráčíš přijít a jako gentleman mi otevřít dveře." zamžourala jsem očima. Harry se jenom lásky plně usmál, vytáhl kartičku z kapsy a jedním tahem ji přejel přes přístroj, který nám dal najevo, že je odemčíno.
"Konečně!" zamumla jsem směrem k Harrymu, kterými snad nerozuměl.
"Říkal jsi něco?" ozval se za mnou Harry. No super, tak to slyšel.
"Ne neříkala. Asi už máš halucinace." řekla jsem s úšklebkem. Zamířila jsem si to k mému kufru, kde jsem měla pyžamo a věci do koupelny. Pootevření jsem v něm začala hrabat a snažila se najít něco naspaní, ale jak jsem se hrabala, tak jsem nemohla nic najít. Hygienickou taštičku jsem měla hned na vrchu, ale pyžamo nebo něco v tom smyslu jsem neměla nikde.
,,Hledáš něco?" sedl si na postel, která byla hned vedle mého kufru.
,,Hádej." protočila jsem očima.
,,Půjčím ti tričko jestli chceš." vstal a ze skříně vytáhl šedé tričko. Jak je ohleduplný, ani nevím, kdy jsem mu řekla, že hledám pyžamo.
,,Na, vždyť si nikdy pyžamo nebereš. Tohle tričko ti pučuju furt, pamatuješ?" zamával mi jím před obličejem.
"Cože? Pořád? Harry nechci ti kazit iluze, ale já tě dneska vidím poprvé a doufám, že i naposledy v životě." řekla jsem mu upřímně.
"Jo a děkuju, za to tričko." dodala jsem rychle, aby si o mě nemyslel, že jsem nevychovaná. Popadla jsem tričko, co mi půjčil a zamířila i s hygienickou taštičkou do koupelny.
"Nemáš zač." uslyšela jsem za sebou se smutným přízvukem.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Eve Eve | Web | 18. august 2012 at 11:48 | React

Já tuhle povídku miluju!♥ Vážně je úžasná a hlavně originální!:) Doufám, že se do Harryho zamiluje jako!:D Ale v tom bude ještě Zayn!:D  Ale né, musí se zamilovat do Harryho!:D
Těším se na další díl a doufám, že bude brzo!♥

2 Denn Denn | Web | 18. august 2012 at 14:52 | React

[1]: Souhlasím s tím Zaynem. Vždyť se s ním v 1. díle tak dlouho objímala! :D Krásný díl :)

3 Pavlůša Pavlůša | Email | Web | 22. august 2012 at 22:17 | React

super, těším se na další :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama