Let It Be - 3. Díl

6. august 2012 at 19:08 | Márč
| Autor: Márč & Jája | Web: originiall.blog.cz | Let it be | 3.díl | 6. srpna 2012 |
"Dobře. A co budeme dělat teď?" Zeptal se kluk v pruhovaném tričku, kterému jsem nemohla přijít na jméno. Počkat. Už jsem si vzpomněla jmenuje se Louis.

"Co kdybychom šly někam do klubu?" Vyhrkl Zayn a podíval se nejprve na mě a potom na všechny ostatní.
"To je super nápad." řekl Harry a mrkl na mě. Všichni byli nadšení, až na mě, ale jsem dobrá herečka, tak jsem předstírala nadšení.
" Tak já se jdu převlíc.." řekla jsem a podívala se na kluky. Šla jsem do pokoje, vytáhla kufr a začla se v něm prohrabávat a hledat něco vhodného na sebe. I když na večírek si můžu vzít něco neslušného a sexy. Přeci jen jsem tu s pěti klukama a tak si to můžu pořádně užít ne? Navíc až se odsud dostanu a konečně pojedu ke své babičce, tak to bude zajímavý až se tu objeví pravá Celest. Ale pořád mi vrtalo v hlavě to s tou její mámou. Jak jí ještě nenašla? *Jenny to teď neřeš!* Prolítlo mi hlavou. Tak šup rychle se obléct. Vzala jsem si na sebe černé úzké kalhoty,a bílé tílko s nápisem Forever Young a k tomu bílé boty na jehlovém podpatku. A nějaké doplňky. Někdo za klepal na dveře. "dále"řekla jsem a někdo vstoupil. Byl to ten roztomilý blonďáček. Myslím Niall.
"Jdeš už? Čeká se jenom na tebe." řekl a zavřel dveře. Já jsem se zkontrolovala v zrcadle a vyšla z pokoje. Kluci na mě koukali jako bych spadla z višně, přitom jsem na sebe hodila jen nějaké oblečení.
"Vypadáš úžasně." ujal se slova Harry.
"Děkuju." řekla jsem a usmála jsem se na něj.
"Tak půjdeme?" zeptala jsem se.
"Tak jdeme." zahulákal Zayn. Toho jsem si pamatovala. Vyšli jsme před hotel, kde se to začalo hemžit fotografy.
,,Harry chodíš už s Celestine dva roky, kdy do toho konečně praštíte"
,,Chcete děti?"
,,Cel, jsi s Harrym šťastná? Říká se, že je to velký děvkař." všude se ozývalo milión otázek, na které jsem sama neznala odpovědi. Blesky foťáku mě přímo oslepily. Harry mě držel za bok a táhl mě ku předu. Kluci šli poslušně vedle nás a jediný kdo nás chránil před dotěrnými paparazzi byli bodyguardi, kteři je od nás drželi co nejdál. Kdyby tak neučinili byli bychom jimi zašlapáni. Na tohle si nezvyknu, chci domů, chci babičku. Babička! Já na ní málem zapomněla. Sakra! Jak jsem na ní mohla jenom zapomenout? To se snad může stát jenom mě. Tak zítra za ním už musím jet. Dneska bych se z toho už asi ani nevykecala. Když jsme přišli k baru Harry šel dopředu k tomu chlápkovi co pouští lidi dovnitř a poklepal mu na rameno. Pozdravil se s ním a mávnul na nás.V klidu jsme se dostali do baru.Tam už byla zábava v plném proudu. Bylo tam snad statisíce lidí. Ne, to je blbost, tak aspoň tisíc určitě. Všude bylo plno reflektorů, hlasitá hudba, dokonce tam tancovalo několik holek u tyče. No jo, to je teď v Americe určitě populární, dělat ze sebe utěrku tyče v nejlepším klubu ve městě. Harry mě vzal za ruku a táhl k VIP vstupu, kam se jen tak někdo nedostane, pokud nejste slavní. Harry jen pokývl hlavou a tím nám zaručil, že tam můžeme. Když jsme se dostali dovnitř, uviděli jsme několik stolů. K jednomu jsme si všichni sedli a začali se bavit. Byla to prosklená místnost, takže jsme viděli všechno co se v klubu děje. Kluci si objednali něco alkoholického, kromě Liama, ten si dal minerálku. Když byla řada na mě co si objednat, řekla jsem to samé jako Liam. Všichni se na mě podívali šokovaně.
,,Co?" vyhrkla jsem.
,,Ty, že si nedáš alkohol?" zíral na mě užasle Zayn a já přikývla.
,,Nepiju."
"To není možný!"řekl Harry a nevěřil mi a já nevěděla proč.
"Harry, podle tebe musí každá holka pít?" zeptala jsem se ho.
"Ne, ale ty jsi dřív pila. Tak netuším, co se s tebou stalo. Já jenom…Je ti dobře?" Koukala jsem na něj jako by se zbláznil.
"Harry, tak jí nech, když nechce tak nechce, třeba změní názor" zastal se mě blonďáček. Niall se jmenoval, teda doufám. " No jo, ale ….."
"Nech ji ona se musí aklimatizovat. Je v cizím prostředí." Zastal se mě Louis. Teda myslím.Klukům po chvilce přinesli jejich objednané pití i já ho dostala.
,,Půjdeš si zatancovat?" mrkl na mě Harry.
,,Ne, já neumím tancovat." pověděla jsem.
,,Nebuď tak skromná, jsi užasná tanečnice. Hlavně, když se opiješ. Páni to jsem z tebe úplně hotovej." řekl nažhaveně až jsem si myslela, že se mu propálí tričko. Takže Cel je něco jako sexy tanečnice neboli striptérka tělo na tělo. Nikdy se nesmím opít.
,,Tak pojď." vyzval mě, teda spíš nakázal, protože dál nečekal a vytáhl mě sám s mými vzdory. Vyšli jsme z VIP zóny a šli rovnou na parket. Začali hrát ploužák. Harry si mě přitiskl k sobě a své ruce přiložil na můj zadeček. Bože za co mě trestáš. Vzala jsem ho za ruce a ty jsem dala o něco víš, na moje boky.
,,To ti nemůžu sahat ani na zadek." to už byl trochu rozhozený.
,,Nejsem Celestine, jsem Jenny." protočila jsem očima.
"No jo, pořád. Proč mi to pořád připomínáš?"zeptal se mě.
" Protože na to zapomínáš.Víš? Harry?" Zeptala jsem se ho.
"Ano?"
"Ty ruce.." Pochopil to rychle. Není zas tak hloupej. Docela je i sympatický, ale má tu svojí Celest. Harry opět dal ruce na můj zadeček, ale už jsem se nenamáhala mu něco říkat. Věděla jsem, že to je marný. Konečně skončila písnička a začala nějaká rychlá. Chtěla jsem odejít zpátky, ale Harry mě chytl za ruku a nutil mě s ním tancovat.
"Harry, já se jdu napít, tak mě pust." Řekla jsem mu, ale on na to nereagoval. Držel mě za ruku, abych mu neutekla a přitom tancoval. Musela jsem se začít smát. Ty pohyby, ten jeho obličej, jak se snažil soustředit. Měla jsem co dělat, abych tam na místě smíchy neskolabovala.
,,Co je?" vyhrkl a já se nezmohla na slova. ,,Víš, aspoň máš něco stejnýho jako Cel." pověděl, teda spíš zakřičel, abychom se slyšeli.
,,Vážně a co?" zaječela jsem.
,,Obě se smějete mému tancovaní." to už se smál i on. Možná, že nebude tak špatný.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Eve Eve | Web | 8. august 2012 at 8:56 | React

Jéééé!:D To je úžasný!♥ Třeba se do něj zamiluje a nebo taky do Zayna!:D Určitě je ta Cel její dvojče!:D Jojo..!:D
Ale pořád je to naprosto boží!♥

2 Lilly* Lilly* | Web | 8. august 2012 at 20:22 | React

chce to další díl :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama