Let it be - 1.Díl

24. july 2012 at 14:57 | Márč
Mám tu pro vás novou povídku, kterou píšu s kámoškou. Ona nemá blog, tak jsem slíbila, že tento příběh budu zveřejňovat já. :D Tento díl ovšem psala jen ona, takže já na tomto díle podíl nemám, ale dál už jo. :D
| Autor: Márč & Jája | Web: originiall.blog.cz | Let it be | 1.díl | 24. července 2012 |
Zrovna jsem nastupovala do letadla natěšená na svojí babičku Amy, kterou jsem neviděla skoro 3 roky.Usadila jsem se na sedačku, nasadila sluchátka a zaposlouchala se do hudby, která mě pomalu ukolébala ke spánku.

Pomalu jsem usnula. Probudil mě až hlas letušky, která hlásila, že právě přistáváme. To to uteklo. Už jsem přicházela do příletové haly, ale jakmile jsem vstoupila, zpozoroval mne a vydal se mým směrem kluk, který měl nádherně kudrnaté vlasy. Když přišel objal mě a políbil. Hned, jak se mi znovu
přisál na rty, jsem ho od sebe odstrčila a dala mu facku.
"Co se stalo? Takhle jsi se nikdy nechovala.."
Podíval se na mě vyděšeně. Já jsem po něm střelila jen nechápavý pohled a šla najít své kufry. Když jsem se pohnula, vyrazil za mnou. Když jsem se zastavila u zavazadel a po chvíli našla i ty své kufry, ten kluk mi jeden vytrhl z ruky a spěchal k východu. Já jsem se za ním rozeběhla, zastavila jsem ho až u jeho tmavě šedého Ferrari.
"Mohl by jsi mi vrátit můj kufr?" Řekla udýchaně. On mi odpověděl
"NE! Teď pojedeme do hotelu, kluci už na nás čekají a navíc se těší jako kdyby měly být Vánoce". V tom jsem už opravdu nechápala, o co mu jde.
"Ale vždyť já tě ani ty tvý kluky neznám!" Řekla jsem on se v tu chvíli
začal smát. Teď jsem se opravdu naštvala. Smál nějakou chvíli a já byla zmatená co se to děje. Vzala jsem mu kufr z ruky a otočila se a šla zpět do haly.
"Počkej Celest, jedeme do toho hotelu."Zakřičel. Ale já aninevěděla, že to je na mě. Protože já se jmenovala jinak. Najednou mě někdo chytla za kufr a vytrhl mi
ho.
"Kdy už mě konečně přestaneš otravovat?" Zeptala jsem se ho.
"Až konečně půjdeš se mnou, Celest, vůbec nechápu tvoje chování. Co jsem udělal špatně?.." Nenechala jsem ho domluvit.
"Ty tady mluvíš o mě, jako bych ti patřila, ale já tě vidím poprvé v životě! A nejmenuju se Celest, ale Jenny!" On jen koukal jako bych spadla z višně nebo, co. Po chvilce, když se vzpamatoval, řekl
"Dobře, Jenny, ale ty teď se mnou jedeš do toho hotelu a je to." Já jsem to nechápala to byl tak blbý nebo si jenom myslel, že si z něj dělám srandu? Opravdu jsem ho nechápala. Vytáhla jsem mobil, že zavolám babičce, ať si pro mě okamžitě přijede. Ale z nějakého důvodu jsem jí jenom napsala SMSku, že jsem potkala pár kamarádů a že se zdržím. On mezitím vzal mé kufry a šel ke svému autu. Já šla pomalu za ním. Když jsem došla k autu, otevřel dveře u auta a čekal až nastoupím, pak je zavřel a nastoupil i on.
Choval se úplně jinak než předtím. Jakmile nastoupil i on znovu se mě snažil políbit, ale já ucukla.
Podívala jsem se mu do očí. Měl je plné smutku, nevím proč, ale v tu chvíli mi ho bylo líto.
'Jenny vzpamatuj se!' říkala v hlavě, ale bylo to k ničemu, protože jsem se musela dívat pořád do jeho
nádherných očí. Nakonec jsem prolomila ticho v autě.
"A jak se vlastně jmenuješ?"Zeptala jsem se ho, když mi byl od někudy povědomý. On se jen usmál a odpověděl.
"Harry..Harry Styles.." Já se jen usmála, ale pořád jsem si nemohla vzpomenou,t odkud ho znám. Harry pomalu nastartoval auto a jeli jsem za těma jeho kamarádama. Když jsme dojeli před hotel, tak mi Harry znovu otevřel dveře od auta a já bez problémů vystoupila. Pak mi poslíček vynesl kufry. Harry mě mezitím chytl kolem pasu a zašeptal.
"Prosím, chovej se aspoň před klukama normálně." Já jsem jen přikývla. Když jsem nastoupili do
výtahu a vyjeli do 4. Patra, tak se před námi objevili 4 kluci. Jen co mě spatřili seběhli se ke mně a jeden po druhém mě objímali a zdravili. Ale já je v tu chvíli nevnímala, protože jsem mohla oči nechat jenom na tom klukovi, který měl tmavší pleť a černé vlasy vyčesané až k nebi. Přišel ke mně a objal mě a do ucha mi řekl.
"Ahoj Celest…. Strašně rád tě zase vidím". Už se chtěl ode mne odtáhnout, ale já ho pořád
pevně držela a přála si, aby ta chvíle nikdy neskončila. Ale už jsem ho pomalu pouštěla kvůli Harrymu, aby neměl kecy, když mu teď dělám tu jeho holku Celest. Když jsme od něj odlepila Harry po mě hodil nechápavý pohled a já jsem jenom řekla " Taky Vás strašně ráda vidím kluci, ale jsem unavená po letu, takže bych si ráda vybalila a šla spát." Harry jenom přikývla a zavedl mě do pokoje, kde byl šílený bordel.
"Tady bydlíš asi ty, co?"Zeptala jsem se ho a on jenom přikývl. Sedla jsem si na postel a čekala, co se bude dít, ale Harry jenom přecházel po pokoji sem a tam.
"A kdo byli ti kluci?" Prolomila jsem ticho v pokoji. Harry jen vykulil oči.
"Byli to Liam, Niall, Louis a Zayn. Niall, to byl ten blonďák, Louis byl ten kluk v pruhovaném tričku. Zayn byl ten, jak ses ním půl hodiny objímala a Liam byl ten v kostkované košili."
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Mrs. Styles Mrs. Styles | 29. july 2012 at 1:00 | React

Prosím další díl :-D

2 louis-w-tomlinson louis-w-tomlinson | 8. august 2012 at 8:46 | React

Ááááá!:D To je božský! Naprosto dokonalý! Zase jsem beze slov!♥

3 Pavlůša Pavlůša | Email | Web | 22. august 2012 at 22:04 | React

Tak ten díl mě pobavil :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama