My little Dancer - 7.díl

17. may 2012 at 18:11 | Márč |  My little Dancer
A je to tu :D 7.díl :D snad se vám bude líbit :) mě příjde taký nic moc :D
| Autor: Márč | Web: originiall.blog.cz | My little Dancer | 7.díl | 17. května 2012 |
Samanta:
,,Tak zatím čau." ozvalo se naposledy z telefonu. Volal mi Zayn.

Poslední dobou jsme si začali dost rozumět. Každý den si voláme a vždy se najde i den, kdy si jdeme někam sednout. To s Niallem nebyla poslední dobou řeč. Vůbec mi nebere telefony, jakoby se mi vyhýbal, ale já nevím proč? Co jsem mu sakra udělala?

Niall:
Držel jsem v ruce mobil a na displeji bylo Samantino číslo. Měl jsem nutkání jí zavolat a říct co k ni cítím, ale to nemůžu. Zayn je pořád s ní a né jednou mi řekl, že se mu líbí. Dneska za mnou byl a prozradil co má pro ní přichystané. Bylo mi z toho špatně, nejradši bych mu řekl ať si jde hledat jinou holku, že tahle je moje, že já si jí vyhlídl a já chci být ten kdo jí řekne co k ní cítí. Jenže takový nejsem, nemůžu mu to udělat. Měl jsem to říct narovinu a né si to nechávat sám pro sebe. Teď se můžu užírat za živa.

,,Nialle?" ozvalo se z chodby. Že bych nezamkl? Vstal jsem z postele a zamířil za hlasem. Zarazil jsem se na schodech a uviděl, jak se po hlavní místnosti prochází Sam. Jak se sem dostala? Kdybych se jí na tohle zeptal odpověděla by následovně "Dveřmi". Musel jsem se při téhle myšlence zasmát. Měl jsem jí tak přečtenou. Za měsíc a půl jsem jí znal dobře a ona mě. ,,Bože." vyjekla, když si mě všimla, jak jí šmíruju ,,Pojď sem." napřáhla ruce a čekala až jí půjdu obejmout ,,Sam co tady děláš?" sykl jsem s úšklebkem na tváři. Došel jsem k ní a ona si mě přitiskla k sobě ,,Proč si mi nebral telefony?" řekla naštvaně ,,Trávíš teď spoustu času se Zaynem. Nechci se mezi vás plést." řekl jsem trochu rozhořčeně a na její tváři zmizel úsměv ,,Jenže mě se stýskalo." pověděla zachmuřeně ,,To mě taky." stiskl jsem jí k sobě co nejblíže a užíval si tuhle chvíli. Chci, aby trvala navždy, ale tohle se mi může splnit jen ve snu.

Najednou zabrněl mobil a Sam se ode mě odtáhla. Vyndala z kapsy telefon ,,Promiň." kývl jsem a ona ho vzala ,,Ahoj Zayne." pousmála se ,,No já jsem teďka u Nialla." pokračovala v rozhovoru s mým nejlepším kamarádem ,,Jo, jo, počkám tu. Tak ahoj." dala telefon pryč od ucha a podívala se na mě ,,Zayn se tu zachvilku staví." řekla ,,Jo jasně." zprudka jsem si sedl na pohovku a koukal do země ,,Nialle?" přisedla si ke mně ,,Hm?" nedíval jsem se na ní. Neměl jsem odvahu se jí podívat do očí. ,,Musíme si promluvit." řekla vážně ,,O čem?" konečně jsem se na ní podíval. ,,Nevím, jak ti to mám říct." špitla. Natočil jsem se k ní a zpozorněl. Nadechla se ,,Víš Nialle já tě-" v tom někdo zaklepal na dveře a Sam sebou prudce škubla.

Vstal jsem a otevřel je. Do místnosti vstoupil Zayn ,,Ahoj." usmál se na Sam a šel k ní ,,Tak půjdeme?" pomohl jí vstát ,,Kam jdete?" zajímalo mě ,,Na procházku co já vím?" pokrčil rameny Zayn ,,Nechcete zůstat tady?" zkusil jsem to, abych ještě chvíli mohl být se Sam. Zayn se nad tím zamyslel, ale pak zavrtěl hlavou ,,My radši půjdeme." popadl Sam za ruku a šel s ní ke dveřím. ,,Nialle, zatím ahoj." houkl na mě Zayn a Sam mi jenom zamávala ,,Dořeknu ti to jindy." zakřičela u auta a pak nastoupila. Zabouchl jsem dveře, opřel se o ně a pomalu sjel k podlaze. Zabořil jsme svůj obličej do dlaní. To není možný. To přece nemůže. Zayn si sem nakluše a prostě si jí odvede. Chová se, jako by mu patřila.

Dneska neusnu. Bude mi vrtat hlavou co mi tak důležitého Sam chtěla říct. Možná se mi podaří usnout, ale jediné co se mi tak bude zdát bude ona.
 

3 people judged this article.

Comments

1 Denn^^ Denn^^ | Web | 18. may 2012 at 8:26 | React

Teď jsem to dočetla na heart-onedirection. :D
Máš to krásně napsaný. Doufám, že mu chtěla říct, že ho miluje. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama