Fan fictions - rozcestník

2. may 2012 at 17:40 | Márč
Dokáže se někdo zamilovat na první pohled? Jistě, že ano. Samanta si to ze začátku nechtěla přiznat. Měla dost zkažený život. Rodiče měli autonehodu a nepřežili, zatím co její sestra skončila na vozíčku. Dokáže ji někdo změnit utrápený život. Co, když se do její cesty zapletou dvě osoby, které ji chtějí z hlouby duše pomoct.
~
Dokončené | Díly nalezneš > Zde <
Stačí málo a celý život se ti může změnit v peklo. Stephanie si prožila svoje. Rodiče jsou mrtví, žije se svou tetou, ve škole ji nikdo nemá rád, řeže se, kouří a teď se objeví kluk, který ji chce změnit život. Pomůže ji nebo ho odradí její nepříjemná povaha. Jaké nebezpečí a zvraty je ještě čekají? Možná jejich životy skončí jinak, než se zdá.
~
Dokončené | Díly nalezneš > Zde <
Stěhování. Pro někoho utrpení pro druhé štěstí najít si nové přátele. Holly se spíš přiklání k té první variantě. Nechtělo se ji opustit rodný Londýn, ale kvůli tátovi musela, přeci jen ta práce je v jejich rodině důležita, takže stěhování nebyl problém. Co když se, ale objeví záhadný kluk, který se divně chová? Co se za jeho osobou vlastně skrývá. Možná je to něco víc něž by si Holly myslela.
~
Dokončené | Díly nalezneš > Zde <
Co si představíte pod pojmem nepřátel? Zášť, nenávist, naschvály, co když vám, ale povím, že se může z tohoto nepříjemného vztahu vyklubat láska? Je to možné. Harry si nemohl vybrat lepší dívku, po které začal pokukovat. Zaklínačský řád je jedním z nejsvatějších pravidel a nesmí se porušovat. Jenže, kdyby jste podkaly osobu, jenž milujete, musíte udělat něco, aby jste byli spolu. Pravidla jsou vždy od toho, aby se jednoho dne porušila. Jen potřebujete čas.
~
Rozepsané | Díly nalezneš > Zde <
 

12 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama